Author Topic: Heineken Opener Festival 2007  (Read 3224 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Heineken Opener Festival 2007
« on: 2007-02-05, 21:42:01 »
Oficjalna strona destiwalu
Festiwal odbywa siê oczywi¶cie w Gdyni w dniach 29.06 - 01.07. Jak dot±d udzia³ potwierdzili Beastie Boys, Bjork oraz Muse. Proponujê trzymaæ rêkê na pulsie i sprawdzaæ kto jeszcze wyst±pi, mo¿e trafi siê jaki¶ smaczny k±sek jak np Sigur Rós w zesz³ym roku ;) A mo¿e kto¶ ju¿ jest zdecydowany i jedzie? (ja siê chyba wybiorê, blisko mam i ju¿ choæby sam± Bjork chêtnie zobaczê). Katnet kosztuje 199 z³. Jakby co to mogê za³atwiæ nocleg w akademiku, jest te¿ opcja pola namiotowego - dop³ata 20 z³ do karnetu.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Heineken Opener Festival 2007
« Reply #1 on: 2007-02-06, 13:59:19 »
Ja strasznie ¿a³ujê, ¿e rok wcze¶niej nie by³em jeszcze tak zafascynowany Sigur Rós. Byli... nie mam do Gdyni daleko (z 200 km)

Björk te¿ bardzo lubiê, muszê siê zastanowiæ, czy nie warto by pojechaæ.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Heineken Opener Festival 2007
« Reply #2 on: 2007-02-07, 17:35:25 »
Na Bjork bym siê przejecha³, ale reszta sk³adu jak na razie marna, a troche kasy trzeba daæ i jeszcze przez ca³a Polskê siê t³uc, no nie wiem jeszcze zobacz. A w³a¶nie nie wie ktos czy mo¿na kupiæ bilet jednodniowy?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Heineken Opener Festival 2007
« Reply #3 on: 2007-02-19, 20:14:03 »
Na Bjork bym siê przejecha³, ale reszta sk³adu jak na razie marna, a troche kasy trzeba daæ i jeszcze przez ca³a Polskê siê t³uc, no nie wiem jeszcze zobacz. A w³a¶nie nie wie ktos czy mo¿na kupiæ bilet jednodniowy?
W zesz³ym roku mo¿na by³o, wiêc w tym te¿ pewnie bêdzie mo¿na, ale na razie nie ma sensu, skoro nie ma dok³adniejszego rozk³adu zespo³ów na poszczególne dni (o kompletnej ich li¶cie nie wspominaj±c) ;) Podejrzewam, ¿e pod koniec marca ju¿ bêdzie wszystko wiadomo i wtedy bêdzie mo¿na kupiæ.



: Luty 07, 2007, 18:08:40
Kolejn± potwierdzon± gwiazd± festiwalu jest Sonic Youth. Spodziewam siê, ¿e niektórych z forum to zachêci - mnie zachêci³o ostatecznie ;)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Heineken Opener Festival 2007
« Reply #4 on: 2007-02-20, 04:43:01 »
Bêdzie siê trzeba zapo¿yczyæ. Björk, Beastie Boys i teraz Sonic Youth... AAAaaaaa!!!
True Pagan Winter Crew

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Heineken Opener Festival 2007
« Reply #5 on: 2007-02-27, 19:53:04 »
Bloc Party !!! kolejny zespó³, ale jazda, coraz bardziej siê przekonuje do wyjazdu :)  A ciekawi mnie czy Rahzel z The Roots wyst±pi razem z Bjork (jak wiadomo Rahzel nagrywa³ beat box na 'Medulli') to by by³o co¶ :D

 

lofty-success